Publicat Ieri

Manager de publicitate

crown Compania VIP

Informații de bază

Salariu:
Negociabil
Program de lucru:
Full-time
Studii:
Superioare
Experiență:
Entry-Level (< 2 ani)
Oraș:
Centru, Chișinău

Descrierea poziției vacante

Responsabilități cheie:

  • Să atragi noi clienți: apelare, expedierea ofertelor comerciale, organizarea de întâlniri și prezentări
  • Publicarea materialelor publicitare și menținerea colaborării cu clienții
  • Negocierea și încheierea contractelor pentru servicii de publicitate
  • Încheierea acordurilor de parteneriat cu organizatorii de evenimente, etc.
  • Să utilizezi metode eficiente și creative pentru a majora vânzările
  • Să coordonezi proiectele de publicitate
  • Implicare in campaniile de crowdfunding ale NM

Abilități și calificări:

  • Experiență în vînzări active de publicitate pe internet min 1 an
  • Studii superioare în marketing sau domenii similare
  • Abilități de prezentare și vorbire publică
  • Cunoașterea pieței de publicitate
  • Cunoașterea limbilor română și rusă
  • Determinare în obținerea rezultatelor propuse
  • Capacitate înaltă de auto-organizare

Ce oferim:

  • Salariu (cu posibilitate de crestere)
  • Pachet social și 28 de zile concediu anual plătit
  • Dezvoltare profesională.

Trimiteți CV-ul la ianaromanescu11@gmail.com și cenusa@newsmaker.md. Vă rugăm să indicați funcția pentru care aplicați în subiectul e-mail-ului.

Despre companie

NewsMaker este o publicație online independentă și se adresează celor care nu sunt indiferenți.

În comparație cu alții, noi nu doar relatăm despre ceea ce se întâmplă, dar și explicăm de ce aceste lucruri sunt importante și care sunt consecințele. Nu facem politică, propagandă sau manipulare, doar ne ocupăm de jurnalism – reflectăm evenimentele obiectiv și echilibrat, verificăm faptele și respectăm punctele de vedere diferite.

NewsMaker. Cu noi totul este clar.

Foto și video

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte

Adresa postului vacant
Chișinău, str. Columna 133/1