Publicat Ieri

Electrician în secția de producere

Informații de bază

Salariu:
Negociabil
Program de lucru:
Full-time
Studii:
Profesional Tehnic
Experiență:
Mid-Level (2-5 ani)
Oraș:
Strășeni

Descrierea poziției vacante

Cerințele față de candidat:

  • Studii profesionale tehnice în domeniul electric;
  • Experiență anterioară de minim 2 ani într-o poziție similară;
  • Cunoștințe solide în domeniu;
  • Atenție la detalii, răbdare și precizie;
  • Abilitatea de a lucra independent sau ca parte a unei echipe;
  • Nivel de înaltă responsabilitate și onestitate.

Responsabilitățile candidatului:

  • Îndeplinirea lucrărilor de întreținere a utilajului de producție;
  • Examinarea utilajului cu depistarea și înlăturarea defectelor tehnice
  • Monitorizarea și identificarea problemelor potențiale și rezolvarea acestora în timp util;
  • Aplicarea normelor de securitate la locul de muncă;
  • Răspunde de buna funcționare a tuturor echipamentelor electrice.

Oferta companiei:

În schimb, oferim un mediu de lucru sigur și stabil, oportunități de formare continuă, un salariu competitiv, transport, prânz, echipament și altele, pe care suntem gata să le discutăm în faza de interviu.

Program de lucru în două schimburi luni-joi:

  • Zile de odihnă vineri, sâmbăta, duminică;
  • I schimb 7.00 – 19.00;
  • II schimb 19.00 – 7.00.

Procesul de depunere a candidaturii:

Te rugăm să trimiți CV-ul tău, iar noi te vom contacta cât mai curând posibil.

Beneficii

Tichete de masă

Uniformă

Despre companie

Fabricarea produselor de cofetărie și patiserie (biscuiți, produse din vafe, produse expandate, caramele, bomboane);

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte

Adresa postului vacant
Strășeni, satul Cojușna, str.R.Lomtadze 2/3