Publicat Recent

Femeie de serviciu

Informații de bază

Salariu:
de la 9 000 MDL
Program de lucru:
Full-time
Studii:
Gimnazial / Liceal
Experiență:
Fără Experiență, Studenți
Oraș:
Botanica, Chișinău

Descrierea poziției vacante

Cerințele față de candidat

  • Studii gimnaziale sau liceale;
  • Fără experiență în domeniu sau studenți;
  • Seriozitate, punctualitate, responsabilitate;
  • Abilitatea de a lucra în echipă.

Responsabilitățile candidatului

  • Fiind angajat pe această poziție la SalsaHouse, veți avea următoarele responsabilități:
  • Maintain curățenia în toate spațiile companiei (birouri, holuri, săli de dans etc.);
  • Utilizarea eficientă a produselor de curățenie oferite;
  • Furnizarea unui mediu de lucru plăcut și curat pentru colegii dumneavoastră;
  • Respectarea regulilor și procedurilor interne de igienă și securitate în muncă.

Oferta companiei

SalsaHouse oferă un pachet salarial atractiv începând cu 9000 MDL, un mediu de lucru dinamic și plăcut, într-o companie în plină expansiune ce încurajează și apreciază munca în echipă. Alăturându-vă echipei noastre, veți avea posibilitatea să contribuiți activ la crearea unui spațiu prietenos și confortabil pentru clienții și angajații noștri.

Procesul de depunere a candidaturii

Vă invităm să trimiteți CV-ul dumneavoastră prin intermediul platformei delucru.md.

Trimite CV

Despre companie

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte