Publicat Ieri

Office Manager

Informații de bază

Salariu:
10 000 MDL
Program de lucru:
Full-time
Studii:
Superioare
Experiență:
Studenți, Entry-Level (< 2 ani)
Oraș:
Botanica, Chișinău

Descrierea poziției vacante

Cerințele față de candidat:

  • Studii superioare;
  • Experiență de lucru de până la 2 ani în domeniul vânzărilor;
  • Abilități excelente de comunicare și negociere;
  • Abilitatea de a gestiona eficient sarcinile multiple;
  • Cunoașterea programelor de lucru cu calculatorul.

Responsabilitățile candidatului:

  • Dezvoltarea și implementarea strategiilor de vânzare;
  • Menținerea relațiilor cu clienții existenți prin oferirea unui serviciu excelent;
  • Identificarea oportunităților de creștere a vânzărilor;
  • Îndeplinirea obiectivelor de vânzare stabilite de companie;
  • Raportarea rezultatelor și feedback-ului pieței către management.

Oferta companiei:

Averprint oferă oportunitatea de a face parte dintr-o echipă dinamică și inovatoare, cu un salariu competitiv de 10000 MDL. Oferim un mediu de lucru profesionist și stimulativ, precum și posibilitatea de dezvoltare și avansare în cadrul companiei.

Dacă ești gata să te alături echipei noastre, te invităm să trimiți CV-ul tău prin intermediul platformei delucru.md.

Abilități cheie
Soluționarea problemelor Analiza datelor Statistică CRM Excel Adaptabilitate Creativitate Lucru în echipa Umor
Trimite CV

Beneficii

Mobil

Reduceri la produsele / serviciile companiei.

Ceai / cafea / snacksuri

Zonă de recreere

Cărți de vizită

Bonusuri și prime în funcție de performanță

Călătorii

Despre companie

Suntem o agenție de publicitate care oferă o gamă completă de servicii pentru produse publicitare și suveniruri, începând cu selecția tematică a suvenirurilor publicitare, crearea identității vizuale corporative, furnizarea suvenirurilor din cataloage Europene, aplicarea logo-urilor pe elemente și terminând cu livrarea la biroul dvs. Suvenirul cu logoul companiei dvs. este întotdeauna cea mai plăcută și durabilă reclamă!

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte

Adresa postului vacant
Chișinău, Gradina Botanica,9