Publicat Ieri

Femeie de serviciu / Lucrator auxiliar

Informații de bază

Salariu:
Negociabil
Program de lucru:
În ture
Experiență:
Fără Experiență
Oraș:
Chișinău

Descrierea poziției vacante

Angajăm persoană care să asigure curațenia în local (restaurant in sector Riscani), respectând normele de igiena și siguranță în muncă.

Ne dorim:

  • Persoană punctuală, organizată, harnică, responsabilă;
  • Persoană disponibilă sa lucreze în ture.

Responsabilități:

  • Execută lucrări de curațenie în local (restaurant) și spațiile anexe (inclusiv grupuri sanitare, etc.);
  • Execută lucrări suplimentare necesare menținerii curățeniei, spalare veselă și evacuarii gunoiului menajer;
  • Responsabil de pastrarea bunurilor materiale sau de alta natură pe care le are în gestiune.

Dacă sunteți interest(a) în obținerea job-ului dat, vă rog să contactați direct recruterul Cristina la numărul de contact: [vezi telefon]068969669

Abilități cheie
Răbdare Rezistența fizică Reziliență

Despre companie

Cea mai mare si moderna retea de restaurante si terase cu specific japonez si europeean fusion.

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte