Publicat Ieri

Șef stație de alimentare cu combustibil, or. Cimișlia, str. Ștefan cel mare 117/3

Informații de bază

Salariu:
Negociabil
Program de lucru:
Full-time
Studii:
Superioare
Experiență:
Entry-Level (< 2 ani)
Oraș:
Cimișlia

Descrierea poziției vacante

Responsabilităţi:

  • primirea combustibilului, a mărfurilor în market, și cafenea, în conformitate cu procedurile interne ale Companiei;
  • controlul și inventarierea stocurilor de combustibil și a bunurilor la stație;
  • asigurarea bunei funcţionări a staţiei din punct de vedere tehnic;
  • verificarea şi menţinerea stării de curăţenie, conform standardelor impuse de către Companie;
  • asigurarea nivelului înalt al serviciilor prestate către clienţi;
  • participarea, la necesitate, la deservirea clienţilor (alimentarea de la pompe a unităţilor de transport);
  • gestionarea activității marketului și a cafenelei;
  • organizarea și conducearea activității personalului aflat în subordine;
  • pregătirea și prezentarea zilnică a rapoartelor interne privind activitatea stației;
  • elaborarea strategiilor de atragere a clienților noi.

Cerinţe față de candidat:

  • studii superioare (tehnice/economice/administrare afaceri);
  • abilități de utilizare a calculatorului (Microsoft Office);
  • posedarea limbilor română şi rusă;
  • cunoașterea bazelor contabilității primare, constituie un avantaj;
  • competenţe personale organizatorice și de gestionare a echipei, precum și abilități de soluţionare a conflictelor;
  • experienţă de muncă în domeniul vînzărilor şi a deservirii clienţilor, constituie un avantaj.

Compania oferă:

  • incadrarea în muncă conform legislației în vigoare cu pachet social complet;
  • orar de muncă: luni-vineri - 08:00 - 17:00;
  • achitarea convorbirilor telefonice.

Persoanele interesate pot expedia CV-ul la adresa: hr@bemol.md, indicînd postul solicitat.

Toate persoanele selectate vor fi contactate.

Despre companie

Компания BEMOL – владелец сети автозаправочных станций BEMOL в Молдове, которые расположены по всей территории Республики Молдова. Деятельность Компании охватывает продажу нефтепродуктов и услуги магазинов на автозаправочных станциях BEMOL, открытых 24 часа в сутки.

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte

Pagina web:
Rețele sociale:
Încă ești în căutarea unui loc de muncă sau poate cauți angajați pentru firma ta?